HABER
The Culling'de 16 Rakip Sizi Bekliyor..
The Culling'de 16 Rakip Sizi Bekliyor

The Hunger Games filmi de oyuna aktarılacak gibi. Filmin oyun versiyonu olan The Culling oyununu sizlerle birlikte inceleyelim.

Bu oyun yapılırken Unreal Engine oyun motorunu kullanan Xaviant Games firması oyunu yaptıktan sonra bir çok eleştiriler yapıldı.

Adada 16 Rakip Sizi bekliyor

Bu başarılı oyun şuanda onbinlerce kişi tarafından oynanmakta. Bu oyunda da bütün Battle royal oyunlarındaki gibi bir oyun tarzı olması çok önemli. Bu oyunda kullanılan silahlar ok, tabanca gibi yakın silahlar. Bu oyunda bir ada içerisinde 16 rakiple karşılaşacaksınız. Daha sonra kendimize 3 adet perks seçeceğiz. Seçtiğimiz bu perksler sayesinde özelliklerimiz daha fazla artmış olacak. Üstelik bu perksler bizim kendi stilimizle şekilleniyor.

Airdrop'lar Oyunda Çok Önemli

Oyunumuzda bir de Airdrop kavramı bulunmakta. “F.U.N.C.” puanlarını kazanabilmeniz ve silah ve yiyecek desteği alabilmeniz için Airdrop'lara ihtiyacınız olacak. Airdropları almak için Kavga Ring’ine girmek zorunda kalacaksınız. Burada 25 dakika sürecek olan raundun 10. Dakikasında ortaya bir gaz gelecek.

YORUMLAR