HABER
MWC 2017’de Nokia Yeni Android Donanımlarını ..
MWC 2017’de Nokia Yeni Android Donanımlarını Tanıtabilir

MWC 2017 gelecek sene birçok sürprize gebe gibi görünüyor. Yeni birçok ürüne tanık olacağımız MWC 2017’de aradan sıyrılacak sürpriz isimlerin arasında Nokia’da var.

 

Mobile World Congress bu sene Barselona’da yine büyük üreticilerin yeni ürünlerini sergileyecekleri dev bir arena olacak. Bir hafta boyunca yeni tasarımlar, endüstrinin hakim markaları ve sürpriz isimlerle karşılaşacağız. Nokia’nın CEO’su Rajeev Suri, MWC 2017 için Nokia sevdalarını hala yüreğinde taşıyanlara bir müjde verdi. Suri MWC 2017’de Nokia adına bir konferansa katılacak ve Nokia’nın gelecek planları ve ürünleri hakkında konuşacak. Elbette bu önemli ismin ne konuşacağı, bizlere ne anlatacağı, hangi ürünlerden bahsedeceği şu an için herkes için sadece bir tahminden öteye geçmiyor.

 

Ancak mobil dünyada hatırı sayılır bir iz bırakan Nokia’nın MWC 2017’de yer alacak olması birçok umudun yeşermesine sebep oluyor. Söylentilere göre Nokia’nın cebinde 2107’de piyasaya süreceği sürpriz Android cihazlar var. Ancak bunlar tablet ya da telefon olacak diye kesin bir öngörü henüz yok. Ancak Nokia, MWC 2017’de mobil dünyaya geri döndüğünü açıklarsa birden fazla üreticinin etekleri tutuşabilir.  Gerçi, aynı söylentiler geçen sene MWC 2016 içinde çıkmıştı. Ancak Nokia birşey tanıtmamıştı.

 

MWC 2017 Ne Zaman Yapılacak?

 

Gelecek sene MWC 2017 kongreleri 27 Şubat 2017 tarihinde başlayacak. Tüm kongre 2 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.

YORUMLAR