HABER
Battlefield 5 Göründü..
Battlefield 5 Göründü

FPS dünyasının liderlerinden Battlefield’in yeni oyunu gösterildi. Battlefield 5 adıyla listelenen oyun, bakalım hangi savaş dönemini konu edinecegi bilinmiyor.

Electronic Arts ve DICE tarafından çıkarılacak Battlefield ‘ın yeni oyunu ilk defa kendini gösterdi. Son olarak Battlefield Hardline’ı piyasaya süren firma, savaş alanından uzaklaşan bir oyun hazırlamış ve beklentileri pek de karşılayamamışdı.

Yeni Battlefield oyunu ile tekrar savaş alanına geri dönmeyi planlayan DICE, bu sefer oyuncuları 1. Dünya Savaşı'na götürmeye hazırlanıyorlar.

Kendini ilk kez World of Games adlı dünyaca ünlü oyun dağıtım şirketinin sitesinde gösteren yeni Battlefield oyunu, Battlefield 5 adıyla kendini gösterdi. Daha önce birçok oyunu resmi duyuru öncesinde listeleyen firma, Battlefield 5'te de haklı çıkacak gibi gözüküyor. Ayrıca oyunun çıkış tarihini de paylaşan firma, Battlefield 5'in 26 Ekim 2016'da raflardaki yerini alacağını belirtiyor.

Bu listeleme üzerine hala Electronic Arts ve DICE tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olması, World of Games'in listelediği oyunun doğruluğunu oldukça güçlü kılıyor.

YORUMLAR